Skocz do zawartości

Witamy na stronie ls2019.eu.Forum jest reaktywacją strony jaką była ls2009 net Mamy nadzieje że spędzisz u nas świetnie czas i zostaniesz z nami na dłużej.Liczymy na pomoc w rozwoju strony oraz zachęcamy do polecania oraz udostępniania forum.Aby pobrać najlepsze mody do Gry załóż konto. Pozdrawiamy.Polecamy:


Zdjęcie

Regulamin


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Pafeu

Pafeu

    Administrator

  • Administrator
  • 106 postów

Napisano 21 marzec 2019 - 09:08

  Regulamin strony LS2019.eu

 

 

Proszę Zalogować się lub Zarejestrować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

 

1) Przed napisaniem tematu upewnij się, że jesteś w dziale dopasowanym do poruszanej kwestii.
Na forum utworzone są działy, które już na samym początku powinny mówić o poruszanych w nich tematach. Zawsze staraj się dobrać najbardziej odpowiednie miejsce dla Twojego wątku.

 

2) Jeżeli w dziale, w którym piszesz istnieją dodatkowe zasady, zapoznaj się z nimi. Nieznajomość zasad nie zwalnia cię z ich przestrzegania. Dodatkowe zasady możesz poznać po ich wyodrębnieniu od reszty specjalną belką, kolorem tematu bądź jego tytułem.

 

3) W żadnym wypadku nie nazywaj tematów w ten sposób: "POMOCY" "PYTANIE" "ZAJRZYJ TUTAJ" "PLS HELP". Nazwa tematu ma mówić o Twoim problemie.

 

4) Uzupełnij pole "tagi tematu", które jest dostępne pod jego nazwą w czasie pisania. Jeżeli nie chcesz robić tego sam, po nazwaniu swojego wątku kliknij przycisk TAB, aby tagi zostały uzupełnione automatycznie.

 

Proszę Zalogować się lub Zarejestrować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

 

 

1) Zabierając głos w dyskusji na forum pamiętaj, aby Twoje wypowiedzi były zwięzłe i trzymały się poruszanego tematu. Nie rób bałaganu na forum i jeżeli masz nowy problem lub sugestię załóż swój własny wątek.

 

2) Odpowiadając w działach związanych z problemami zabierz głos tylko wtedy, gdy znasz rozwiązanie, nie wprowadzaj użytkowników w błąd. Jeżeli nie jesteś pewien rozwiązania problemu wspomnij o tym w swojej wiadomości. Staraj się zamieścić jak najwięcej informacji na temat tego, w jaki sposób dany problem może zniknąć, podając (jeżeli to konieczne) linki do tematów z gotowym rozwiązaniem.

 

3) Niemile widziane jest zamieszczanie w odpowiedzi pojedynczych słów, zmuszających użytkownika do szukania w forumowej wyszukiwarce lub Google. Jeżeli nie chcesz pomóc to nie pomagaj.

 

 

4) Wiadomości formułuj tak, aby nikt nie poczuł się urażony. Nie obrażaj, nie używaj przekleństw.

 

 

Proszę Zalogować się lub Zarejestrować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

 

 

 

1) Dodatki dodajemy TYLKO raz. Oznacza to, że dana modyfikacja może zostać dodana tylko jeden raz przez naszych użytkowników. Aby upewnić się, czy dodatek, który chcesz u nas dodać został już zamieszczony, skorzystaj z wyszukiwarki forumowej lub przeglądnij ostatnio dodane dodatki w odpowiednim dziale.

2) W nazwie tematu wpisujemy nazwę dodatku, jeżeli jest to traktor, w nazwie tematu umieść jego nazwę techniczną (np. Ursus 1014), jeżeli jest to mapa, umieść jej oryginalną nazwę, a w przypadku budynków spróbuj nadać nazwę mu tak, aby użytkownik nim zainteresowany od razu się zorientował, z czym ma do czynienia (czy jest to blok mieszkalny, budynek, garaż, itp).

3) Wybierz najbardziej pasujący dział dla twojego dodatku. Jeżeli nie jesteś pewien do czego służy dana maszyna/czym jest - możesz go umieścić w kilku miejscach, które według ciebie mogą być poprawne.

4) Aby użytkownik mógł obejrzeć twój dodatek przed ściągnięciem, dodaj przynajmniej jedno zdjęcie. Użyj do tego celu tagów IMG, wzór dodania fotki przedstawiamy na obrazku poniżej. kod1.PNG

 

 

Proszę Zalogować się lub Zarejestrować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

 

 

1) Dodatkowo, na naszej stronie nie wolno używać obraźliwych słów, publikować treści rasistowskich, używać przekleństw (także gwiazdek). Kieruj się szacunkiem do innych użytkowników.

2) Nie pisz cały czas dużymi literami. Używanie Caps Locka domyślnie włączonego nie jest mile widziane.

3) Jeżeli chcesz popisać dla żartów, odwiedź dział offtopic. W tych miejscach możesz pobawić się w różne gry i powygłupiać z innymi użytkownikami.

4) Nie zwiększaj rozmiaru całego zdania i nie koloruj ich na różne kolory. Te opcje służą do wyróżnienia pojedynczych słów lub zdań.

5) Bez zgody administratora nie zamieszczaj ogłoszeń sprzedam/kupię/zamienię lub tematów mających na celu nabór na inne strony.

6) Nie wybieraj nazwy obraźliwej jako swoją nazwę użytkownika. Jeżeli będziesz aktywny na forum może to grozić blokadą konta.

7) Każdy użytkownik może posiadać jedno konto. Na jeden adres IP może przypadać kilka kont pod warunkiem, że nie korzysta z nich jedna i ta sama osoba. Istnieje możliwość zablokowania kont, bądź adresu IP, na którym tworzone są tak zwane "multikonta".

8) Staraj się udzielać pomocy poprzez forum. Po to je stworzyliśmy, aby udzielać pomocy wszystkim, a więc jeżeli pomagasz, to zamieść rozwiązanie danego problemu na forum ogólnym, a nie przez prywatne wiadomości.

9) Nie reklamuj ani nie rozprowadzaj żadnych linków przez moduł gadu gadu, prywatne wiadomości czy moduł e-mail na forum.

10) Dodawanie filmików, zdjęć czy innych multimediów powiązanych z Farming Simulator jest zabronione, gdy w tle widnieje reklama innego forum dyskusyjnego/serwisu poświęconego serii Farming Simulator.

11) Reklama tylko i wyłącznie za zgodą administratora forum. Za reklamę bez jej uzgodnienia może zostać nałożona dożywotnia blokada odwiedzania naszego forum.

12) Nie wspieramy piractwa i nie tolerujemy próśb o pirackie klucze czy o pirackie wersje gier do ściągnięcia. Jeżeli korzystasz z nielegalnego oprogramowania, pozostaw to dla siebie i nie odnoś się z tym na naszym forum. Wersja gry ściągnięta z internetu może ci służyć jako kopia zapasowa oryginalnego nośnika i tylko w tym przypadku, pod warunkiem posiadania kupionego, oryginalnego klucza do gry możesz ściągnąć grę z sieci.

 

 

Proszę Zalogować się lub Zarejestrować żeby zobaczyć ukrytą zawartość

Moderatorzy za łamanie zasad mają prawo do nałożenia ostrzeżenia, zakazu pisania, blokady konta, ukrycia wiadomości danego użytkownika, wydzielenia ich do innego działu, zamknięcia tematu lub jego ukrycia.
W poważniejszych przypadkach kara może objawić sie blokadą na adres IP, adres e-mail, usunięciem możliwości korzystania z podpisu, modułu prywatnych wiadomości, awataru, tytułu użytkownika, dożywotnią blokadą pisania i odwiedzania naszej strony.
Ostrzeżenia, blokady pisania i blokady konta wystawiane przez moderatorów wygasają po 31 dniach od momentu ich nadania. Czas blokady wystawiany przez administratora zależy od stopnia wykroczenia i może wynosić od kilku godzin do kilku miesięcy.

 

 

 

Kary   w ShoutBoxie

 

Od Dnia  05.05.2020 rok 

wprowadzamy regulamin Czatu  

 

Ban na 24 godziny  obejmuje wykroczenia

Kłótnie,używanie wulgaryzmów tj przeklinanie obrażanie innych użytkowników forum, wszczynanie kłótni oraz sprzeczek.

 

Ban na 48 godzin obejmuje wykroczenia

 te same z pod punktu pierwszego (ban na 24 godziny) jeżeli dana osoba nie zrozumie swoich przewinień. Dodatkowo wchodzą w skład wykroczenia takie jak:

Reklamowanie innych stron.

 

Ban na stałe obejmuje również wykroczenia powyższe 2 punkty w danej sytuacji jeżeli użytkownik  nagminnie łamie zasady panujące na czacie jak i na całym forum.

 

 

 

Sankcje nakładać może Administrator jak i Moderator strony.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych