Skocz do zawartości

Wyświetl nową zawartość
Zdjęcie

Problem z texturami w mapie. Proszę o pomoc

problem mapa problem z mapą textury dzrewa traktory mszyny rolnicze prosze o pomoc

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 DEIVV96

DEIVV96

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • 0 Thanks

Napisano 22 maj 2020 - 10:49

Mam problem z texturami w mapie pomoże ktoś z tym nie chce jej stracić, czy da się wogule coś z tym zrobić? 

Załączone miniatury

• IMG-20200522-WA0001.jpg

#2 qkohe155

qkohe155

Advanced Member

• Mod Maker
  • 129 postów
  • 5 Thanks
  • LocationPL, Wlkp

Napisano 22 maj 2020 - 12:00

Ale jak to się stanęło, po konwercie, czy jak???
A co tam w ogóle powinno być, gdzie te sześciany, coś innego? I z innymi obiektami chyba też problem?

#3 DEIVV96

DEIVV96

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • 0 Thanks

Napisano 22 maj 2020 - 06:19

No chcialem zmienic textury roślin (robiłem to już ale mialem folder z mapą w mods i miłem problem bo skraszowal mi się farming i usunelo mi mapę ale mialem kopie wiec jej nie stracilem ale nie zrobiłem kopi po kolejnym mapingu) chcialem zrobic te roślniny jedną tylko aby sprawdzic czy wszystko działa wchodze do mapy i widzę coś takiego. Te szejściany to domy pod nimi kryja się kolejne domy niektore są zbagowane niektore nie.

#4 qkohe155

qkohe155

Advanced Member

• Mod Maker
  • 129 postów
  • 5 Thanks
  • LocationPL, Wlkp

Napisano 22 maj 2020 - 09:34

No chcialem zmienic textury roślin (robiłem to już ale mialem folder z mapą w mods i miłem problem bo skraszowal mi się farming i usunelo mi mapę ale mialem kopie wiec jej nie stracilem ale nie zrobiłem kopi po kolejnym mapingu) chcialem zrobic te roślniny jedną tylko aby sprawdzic czy wszystko działa wchodze do mapy i widzę coś takiego. Te szejściany to domy pod nimi kryja się kolejne domy niektore są zbagowane niektore nie.

To w końcu z którymi texturami masz problem, bo już nie wiem?
A tak poza tym, to udało ci się kiedyś skutecznie zmienić textury terenu w ls19, bo nie mogę tego zrobić?

#5 DEIVV96

DEIVV96

Newbie

• Members
  • Pip
  • 3 postów
  • 0 Thanks

Napisano 23 maj 2020 - 09:46

Z tym co widać na obrazku, chciałem zmienić textury roślin i tak sie to stło

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: problem, mapa, problem z mapą, textury, dzrewa, traktory, mszyny rolnicze, prosze o pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych