Skocz do zawartości

Wyświetl nową zawartość
Zdjęcie

ROOT HARVESTER PACK GRIMME SE 260 V1.0


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 ivan46

ivan46

    Advanced Member

  • Moderator
  • 113 postów

Napisano 23 listopad 2020 - 09:28

ROOT-HARVESTER-PACK-GRIMME-SE-260-V1.0.j

 

Czy uważasz, że rzadko uprawiasz warzywa korzeniowe (np. Ziemniaki lub buraki cukrowe), ponieważ sprzęt do ich zbioru jest nie tylko duży i nieporęczny, ale także bardzo drogi w zakupie? Ten problem staje się szczególnie wyraźny, gdy mapa pozwala również uprawę marchwi i cebuli.

Jest teraz lekarstwo na te problemy z tym pakietem głównym. Urządzenia są używane, a zatem znacznie tańsze niż nowe urządzenia.

Ponadto potrzebujesz tylko jednej z dużych maszyn do zbioru ziemniaków, buraków cukrowych, marchwi i cebuli. Niestety, do usuwania łęcin potrzebujesz dodatkowego ogławiacza dla każdego rodzaju korzenia, ale te urządzenia są znacznie mniejsze niż duże maszyny do zbioru i dlatego lepiej pasują do małego gospodarstwa. Aby ta paczka umożliwiała pełną uprawę narzędzi okopowych, dostępny jest również siewnik do ziemniaków. Marchew i cebulę można uprawiać zwykłymi siewnikami, a buraki cukrowe zwykłymi siewnikami punktowymi, które nie są zawarte w tym zestawie.

Czerwone kolory urządzeń Grimme wyblakły, ponieważ urządzenia są używane. Abyś zawsze wiedział, który cylinder kapusty jest przeznaczony do marchwi, ten jest pomarańczowy. W związku z tym kolor wykaszarek do cebuli to benzyna. Za pomocą głównego urządzenia do zbioru możesz wybrać, czy chcesz wyblakłą czerwień, czy za dodatkową opłatą mocną czerwień, pomarańcz lub benzynę.

Ponieważ są urządzeniami używanymi, psują się szybciej niż nowe urządzenia. Musisz więc częściej je naprawiać. W przeciwnym razie są tak samo wydajne jak nowe urządzenia.

Zagrożenie!
Do tego moda potrzebujesz Global Company (jest na tym forum) oraz mapy, na której uprawiane są marchewki i cebule.
Używasz na własne ryzyko

Kredyty:
Oma Tana

FS10_multiRootHarvester

 


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych