Skocz do zawartości

Wyświetl nową zawartość
Zdjęcie

Zmiany na forum

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pafeu

Pafeu

Administrator

• Administrator
  • 88 postów

Napisano 08 marzec 2021 - 01:58

Witajcie.

Chcemy ogłosić że 19 marca oraz 20   na forum będą wykonywane zmiany pod względem skryptu oraz wyglądu.

Forum będzie bardziej przejrzyste i ładniejsze  pod kolorystyką (nową)  tematyką farminga.

Propozycje dodatkowo możecie tutaj pisać.

Co będzie zmienione póki co lista:

Skrypt forum inny zupełnie

mod piw

nowy wygląd

dodany portal

więcej funkcji na forum

#2 qkohe155

qkohe155

Advanced Member

• Mod Maker
  • 153 postów
  • LocationPL, Wlkp

Napisano 08 marzec 2021 - 05:11

Jak dla mnie taki wygląd forum jest ok i bardzo pasuje ze względu na starą historię tego forum, ale jak tam chcecie... Najbardziej bym zostawił stary baner czy jak to się nazywa, ale nie koniecznie ten co teraz, tylko ten co był przed upadkiem.

Mam nadziej, że posty i inne rzeczy nie znikną?

Jedyną rzeczą, którą wg. mnie koniecznie by trzeba było zmienić to, to żeby na liście modów, oprócz tytułów pojawiały się zdjęcia jakiekolwiek, bo tak nie ma sensu ryć w ciemno...

#3 Dj.Bobo

Dj.Bobo

Advanced Member

• Moderator
  • 957 postów

Napisano 08 marzec 2021 - 06:02

A że się wtrace wiadomo że nie znikną bo jaki miałby to sens. Admin zmienia ze względu na lepsze bezpieczeństwo aby nie było awarii jak parę tygodni temu

#4 qkohe155

qkohe155

Advanced Member

• Mod Maker
  • 153 postów
  • LocationPL, Wlkp

Napisano 10 marzec 2021 - 11:08

2 rzecz którą proponuję to zamienić zakładkę ,,Aktywni Moderatorzy" z ,,Najnowsze tematy", bo ta pierwsza jest na co dzień do niczego nie potrzebna, a jak chcesz zobaczyć co nowego to trzeba niepotrzebnie przewijać.

• szymonowski lubi to

#5 Dj.Bobo

Dj.Bobo

Advanced Member

• Moderator
  • 957 postów

Napisano 11 marzec 2021 - 11:29

2 rzecz którą proponuję to zamienić zakładkę ,,Aktywni Moderatorzy" z ,,Najnowsze tematy", bo ta pierwsza jest na co dzień do niczego nie potrzebna, a jak chcesz zobaczyć co nowego to trzeba niepotrzebnie przewijać.

nie wiadomo co będzie bo będzie cały nowy skrypt. Zmiana z ipb na inny zupełnie Admin powiedział :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych