Skocz do zawartości

Wyświetl nową zawartość
Zdjęcie

Pawnic14 - Ursus360 3P (POMOC w tworzeniu)

#Pawnic14

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Reiner_

Reiner_

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 marzec 2021 - 08:56

Cześć!
Zająłem się edytowaniem świetnej C-360 wydanej do najnowszego Farminga.
Potrzebuję osoby, która byłaby chętna pomóc mi stworzyć starą wersję C-360 Pawnica14 do FS19. 
Aktualnie zmieniłem:
- kolor przednich błotników 
- kolor tylnych błotników (niestety obu) 
- dźwięki na identyczne z filmów 
- edycją mniejszych rzeczy (takich jak skrzynka na narzędzia lub lampa robocza) 
Potrzebuję pomocy z:
- zmianą grilla
- przodu maski
- rozdzielenie tylnych błotników
- ostatecznie usunięcia lusterek przy kabinie/ lub zmianę całkowicie kabiny

#2 Reiner_

Reiner_

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 27 marzec 2021 - 08:57

Aktualne zdjęcie z gry: 

Załączone miniatury

• obraz_2021-03-27_205649.png

#3 qkohe155

qkohe155

Advanced Member

• Mod Maker
  • 153 postów
  • LocationPL, Wlkp

Napisano 28 marzec 2021 - 10:29

Zacznijmy od tego, że ile by się nie jarać tymi plastikowymi texturami, to chyba byś ślepy musiał być, że odtworzyć na nich zniszczony traktor, na udimach to se możesz odtworzyć aktualną wersje po remoncie. A tak w ogóle to przerabiasz C-360 z silnikiem S-4003 a nie 3p jak ma Pawnic.

Jak chcesz coś w tym temacie osiągnąć to przerabiaj 3p Prezasa Ziaro, bo to bardzo dobry materiał, chętnie służę pomocą przy fototexturach. Tu daje link do mojego edita, bo ponaprawiałem niedociągnięcia: https://sharemods.co...Ziaroo.zip.html

#4 Reiner_

Reiner_

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 28 marzec 2021 - 01:01

Zgadzam się z tymi udimami. Nie realnym jest otworzenie takich elementów zniszczenia, rdzy itd. Jeżeli chodzi o silnik, to jakoś nie zwracałem przy tym większej uwagi, nigdy się na tym nie znałem więc xD. 
 Z tego co widzę ta 3P Ziaro to zgadzam się, dobry materiał na edit. Tylko nie wiem, czy nie jest zbyt zaawansowany na mój poziom. Jestem tam sporo do konwertowania i ustawiania. Mówię tutaj o kabinie i paru innych rzeczych.  No i  wciąż pojawia się problem rozdzielenia koloru tych tylnych błotników.

PS. Prawde mówiąc wybrałem ten model bo był najbardziej podobny do pierwowzoru 

#5 qkohe155

qkohe155

Advanced Member

• Mod Maker
  • 153 postów
  • LocationPL, Wlkp

Napisano 28 marzec 2021 - 09:00

Na udim się w sumie wcale nie znam. XD Edycja fototextur jest bardzo łatwa i prawie dowolna, jest też już dużo gotowców jeśli chodzi o zniszczone textury które by odpowiednio oddały traktor Pawnica. Jakie sporo do konwertowania? Jedyne co to kabinę by trzeba podmienić, bo chyba nie ma puszki do wyboru. A co do błotników(na fototxt), to musiałbyś pisać do kogoś kto zna się na modelowaniu żeby ci to rozdzielił. I polecam naprawdę przesiąść się na 3p bo różnica dość duża, na udimach chyba też jest jakiś dobry(oczywiście nie ten z Polish packa, bo jego autorowi to chyba trzeba by było dać dożywotni zakaz modelowania za to g***o).

#6 Reiner_

Reiner_

Newbie

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 marzec 2021 - 12:53

Trochę posiedziałem nad tym co mówiłeś, poszukałem. I tak wygląda aktualnie efekt. 
https://zapodaj.net/...d4cdbe.png.html Zostało jeszcze zmienić parę rzeczy :D

#7 qkohe155

qkohe155

Advanced Member

• Mod Maker
  • 153 postów
  • LocationPL, Wlkp

Napisano 29 marzec 2021 - 10:31

O i elegancko. :D 
Tylko kabinę byś se mógł też na fototexturach ogarnąć.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych